Lista izvođača na T-Mobile INmusicu je završena, a time i konačni program festivala za oba dana. Festivalski program počinje u 17 sati 24. i 25. lipnja, i traje sve do ranih jutarnjih sati uz svirku na Noćnom stageu i Radio 101 Stageu. Festival otvaraju mladi domaći bendovi, a kulminacija se očekuje nastupima headlinera.
Program se odvija na ukupno 5 pozornica; T-Mobile stage, Nokia stage i Tuborg Green stage na kojima se program odvija od 17 sati do ponoći, te na Radio 101 stageu i Noćnom stageu, na kojima se program odvija od 20:00 sati do 4 sata ujutro.
Festivalski ulaz se otvara od 16:30 sati, a kamp će biti otvoren dan prije festivala, 23. lipnja od 18 sati i zatvorit će se 26. lipnja u 18 sati.
Ukoliko Grad Zagreb odobri održavanje programa do 01:00 sat iza ponoći, satnica nastupa se pomiče, a o tome ćemo vas obavijestiti u najkraćem mogućem roku.
Dan 1 24.06.2009 Srijeda / Day One 24.06.2009 Wednesday
T-Mobile stage
* Crno Tržište 17:10
* Scroll 17:50
* Lily Allen 18:45
* Kraftwerk 20:45
* Franz Ferdinand 22:45
Nokia stage
* Afion 17:30
* Kawasaki 3P 18:15
* Rokia Traoré 19:45
* Yeah Yeah Yeahs 21:45
Tuborg Green stage
* Igut 17:00
* Machine Insufficiency 17:45
* Ashes You Leave 18:40
* Hatebreed 20:00
* Dimmu Borgir 22:00
Radio 101 stage
* Richard Dorfmeister 00:00
* Eddy Ramich ft. Ras Tweed 02:00
Night Stage
* KUD Idijoti 00:30
* DJ Goran Studen 02:00
Dan 2 25.06.2009 Četvrtak / Day Two 25.06.2009 Thursday
T-Mobile stage
* Art Brut 17:00
* Editors 18:30
* N*E*R*D 20:30
* Moby 22:30
Nokia stage
* Le Zbor 17:30
* ANTENAT 18:15
* Sergent Garcia 19:45
* Tricky 21:45
Tuborg Green stage
* Inciter 17:15
* Fleshgod Apocalypse 18:00
* Rising Dream 19:00
* God Dethroned 20:20
* Anthrax 22:00
Radio 101 stage
* Trip To Zion DJs 20:00
* Ras Tweed & Bass Culture 22:30
* Adrian Sherwood + Ghetto
* Priest & Brother Culture 00:30
* Trip To Zion VJ-ing
Night Stage
* Kiril Džajkovski 00:30
* DJ Goran Studen 02:00
Organizator zadržava pravo promjene rasporeda i satnice.
promo guy // 08/06/2009