home > koncert > Koncertom Everlasta do tetovaže!

kontakt | search |

Koncertom Everlasta do tetovaže!

Jedan od velikih ljubitelja crtanja i ukrašavanja vlastitog tijela tetovažama, legendarni je frontmen velikana House Of Pain - Everlast! Vrlo često na njegovom facebook profilu možemo pratiti interesantnu komunikaciju i izmjenu informacija o najnovijim "sličicama" Everlasta i fanova. Na pitanje imaju li tetovažu s njegovim imenom ili vezanu za njega, odgovorili su brojnim fotografijama.

Tetoviraju se uglavnom ljudi i to iz estetskih, ritualnih, običajnih, zdravstvenih te društvenih razloga. U simboličkom smislu, tetoviranje je nešto poput odijevanja bez odjeće - ipak, prije svega u kombinaciji s odjećom.
[  ]

Čovjek sa najviše tetovaža na svijetu je, prema Mumbai Mirroru, delhijdski biznismen Har Prakash, koji je svoje ime promijenio u Guinness Rishi. S tetoviranjem je započeo 2009. i zasad je na tijelu istetovirao čak 305 državnih zastava.
Tetoviranje ne potječe samo s jednog određenog područja, već je u povijesti bilo poznato kod različitih civilizacija, a danas je takva vrsta ukrašavanja različitih dijelova tijela rasprostranjena diljem svijeta.
[  ]


Ukoliko ste i vi jedan od pobornika tetoviranja i željeli biste si priuštiti tetovažu onda je ovo informacija za vas.
Organizatori zagrebačkog koncerta Everlasta, 12. svibnja u Tvornici Kulture, pozivaju vas da se uključite u njihovu akciju "Koncertom Everlasta do tetovaže".
Olovku i papir u ruke (ukoliko niste talentirani za crtanje, platite nekome…) i u razdoblju od 7. travnja do 4. svibnja pošaljite svoj crtež željene tetovaže na facebook stranicu Menart Bpm-a.
Natjecanje traje puna četiri tjedna, a pobjednik svakog tjedna ide u finale.
Upravo onaj crtež, koji će u konačnici imati najveći broj vaših lajkova, dobit će poklon bon Filip tattoos studija, u iznosu od 1000 kuna.
Stoga, ne čekajte zadnji čas, već razmislite, nacrtajte i pošaljite na vrijeme, a sve upute i daljnje informacije možete pratiti na facebook stranici MenartBpm.
Sretno svima!

promo girl // 01/04/2014

Share    

> koncert [last wanz]

cover: VLATKO KLARIĆ + DOMAGOJ MODRUŠAN + ŠIKI SHIXON 30/11/2025, UPSET ART festival, Centar za kulturu Trešnjevka, Zagreb

VLATKO KLARIĆ + DOMAGOJ MODRUŠAN + ŠIKI SHIXON 30/11/2025, UPSET ART festival, Centar za kulturu Trešnjevka, Zagreb

| 04/12/2025 | čićo i mićo |

>> opširnije


cover: TUROBNI MOYER + 4AGAPE, 26/11/2025, Grof  Melin, Zagreb

TUROBNI MOYER + 4AGAPE, 26/11/2025, Grof Melin, Zagreb

| 03/12/2025 | čićo i mićo |

>> opširnije


cover: VLATKO KLARIĆ 25/11/2025, Maison de I'île-de-France, Pariz

VLATKO KLARIĆ 25/11/2025, Maison de I'île-de-France, Pariz

| 28/11/2025 | čićo i mićo |

>> opširnije


cover: KI KLOP, TIDAL PULL + SMRDLJIVI MARTINI @ Vintage Industrial Bar, Zagreb, 22/11/2025

KI KLOP, TIDAL PULL + SMRDLJIVI MARTINI @ Vintage Industrial Bar, Zagreb, 22/11/2025

| 26/11/2025 | jelena |

>> opširnije


cover: MUDRI BRK predstavlja KI KLOP, TIDAL PULL + SMRDLJIVI MARTINI 22/11/2025, Vintage Industrial Bar, Zagreb

MUDRI BRK predstavlja KI KLOP, TIDAL PULL + SMRDLJIVI MARTINI 22/11/2025, Vintage Industrial Bar, Zagreb

| 25/11/2025 | promo guy |

>> opširnije



well hosted by plus.hr | web by plastikfantastik*