home > njuz > Raspored nastupa i satnica 12. Seasplash festivala

kontakt | search |

Raspored nastupa i satnica 12. Seasplash festivala

MAINSPLASH

Četvrtak, 17.7.
22:00-23:15 I-TAL JAM feat. Igor Pavlica
23:30-01:00 BRAIN DAMAGE meets VIBRONICS
01:15-02:45 GENTLEMAN'S DUB CLUB

Petak, 18.7.
21:30-22:45 WAITAPU
23:00-00:30 MAKAKO JUMP
00:45-02:15 BRAIN HOLIDAYS
02:30-04:00 GIPSY MAFIA feat. Braća Blekvutrić

Subota, 19.7.
21:30-22:45 RAGGALUTION
23:00-00:15 BAMWISE
00:30-02:00 BAD COPY
02:00-04:00 RAHMANEE

Nedjelja, 20.7.
21:30-23:00 KANDŽIJA & GOLE ŽENE
23:30-01:00 ASIAN DUB FOUNDATION
01:00-03:00 ROOTS IN SESSION

DUBSPLASH

Intro & Outro by Digitron Sound, Warrior Charge Sound and Seasplash Sound via Soundclash

Četvrtak, 17.7.
21:00-00:00 DIGITRON & WARRIOR CHARGE & SEASPLASH
00:00-02:30 PULAP REGGAE STATION
02:30-04:30 JAMALSKI feat. Jah Billah
04:30-06:00 PETER POSH

Petak, 18.7.
22:00-00:00 SANDOKAN HI FI
00:00-02:00 DUB FI YOUTH
02:00-06:00 DIGITRON

Subota, 19.7.
22:00-00:30 BASS-UL-ULEMA
00:30-02:00 EGOLESS
02:00-06:00 WARRIOR CHARGE

Nedjelja, 20.7.
21:00-23:00 LOW FREQUENCY
23:00-01:00 SATTAFLOW
01:00-03:00 ABASSI HI POWER
03:00-04:30 SHECO
04:30-06:00 KINGSTONED

ELECTROSPLASH

Četvrtak, 17.7.
00:00-02:00 SNAP
02:00-04:00 DANNY BWOY
04:00-06:00 L JAY

Petak, 18.7.
22:00-00:00 MONODREAD
00:00-02:00 BRAT LEEKS
02:00-04:00 DUB DIGGERZ
04:00-06:00 JAN BECELE

Subota, 19.7.
22:00-00:00 SAPLEO
00:00-02:00 207
02:00-04:00 MATT-U
04:00-06:00 ARBORETUM KOLEKTIV

Nedjelja, 20.7.
00:00-02:00 TRICKY D
02:00-04:00 ARSEN PAVEŠIĆ
04:00-06:00 BEBETTO

BEACHSPLASH

Intro 12-14h by BarabaDub Sound, Bass Matters Sound and Botza Sound via Soundclash

Četvrtak, 17.7.
14:00-16:00 ARBORETUM KOLEKTIV
16:00-18:00 HERBAL QUEEN
18:00-20:00 HOMEGROWN SOUND
20:00-22:00 BOTZA SOUND

Petak, 18.7.
14:00-15:30 RAS MILENKO
15:30-16:00 MC HOT STEPPA
16:00-18:00 EXOTIC TIMES
18:00-20:00 SLAVONIJA VIBES SYNDICATE
20:00-22:00 BASS MATTERS SOUND

Subota, 19.7.
14:00-16:00 BALDHEAD DREAD
16:00-18:00 MONKEY TRAIN
18:00-20:00 NATTY RIDDIM
20:00-22:00 BARABADUB SOUND

Nedjelja, 20.7.
14:00-16:00 PULAP REGGAE STATION
16:00-18:00 DUBEYE CREW
18:00-20:00 ZENICAFARIA
20:00-22:00 BARABADUB & BASS MATTERS & BOTZA

FILMSPLASH

Petak, 18.7.- 19:30
Marley - documentary by Kevin MacDonald

Subota, 19.7.- 19:30
Journey to Jah - Noël Dernesch & Moritz Springer movie following Gentleman and Alborosie

CHILL & FILMSPLASH ZONE - Bar & Music selection by D&D
Festival Visuals by LITEMOTIF & VISUALIA GROUP

MainSplash Host MC CHAKKA

promo guy // 15/07/2014

Share    

> njuz [last wanz]

cover:

"Crni kilovati", šesti album Fluid Undergrounda dostupan je na digitalnim platformama

| 24/11/2021 | promo guy |

>> opširnije


cover:

"Lonewolf" četvrti singl ACHACHAK

| 24/11/2021 | promo girl |

>> opširnije


cover:

"Delegate Your Bones Straight Into The Loam" novi singl DOMAGOJA ŠIMEKA

| 24/11/2021 | promo girl |

>> opširnije


cover: Nova advent lokacija u centru Zagreba - Akademija!

Nova advent lokacija u centru Zagreba - Akademija!

| 24/11/2021 | promo girl |

>> opširnije


cover: Ulaznice za Arctic Monkeys od sutra

Ulaznice za Arctic Monkeys od sutra

| 23/11/2021 | promo girl |

>> opširnije



well hosted by plus.hr | web by plastikfantastik*