home > njuz > Novi singl i spot zadarskih Sexymotherfuckers

kontakt | search |

Novi singl i spot zadarskih Sexymotherfuckers

[ Sexymotherfuckers ]

Sexymotherfuckers   © Fabio Simicev

Otkačeni i originalni zadarski bend Sexymotherfuckers, nešto više od godinu dana nakon izdavanja zadnjeg singla "Avion" koji se našao na njihovom posljednjem albumu 'Kifameno', napokon donose novi singl! 'Originalni dalmatinski hop-cup', kako sami nazivaju svoj glazbeni smjer, i ovog ljeta će biti prisutan u domaćim eterima i to u pjesmi "Napolitanke".



'"Napolitanka" govori o učestaloj pojavi starog keksa (uvijek napolitanki) koje su bile pozicionirane negdje u ormaru, vadile su se samo kad bi gosti došli u posjet ukućanima. Nakon nekoliko mjeseci napolitanka bi toliko ostarila i bila bi nejestiva da joj samo čaša mlijeka može podariti čaroliju i užitak okusa koji je imala kad je bila svježa netom izvađena iz kutije.' - opisuju novu pjesmu uvijek kreativni i duhoviti SMF-ovci.

Spot je sniman u malom pitoresknom mjestašcu Bokanjac koje sa nalazi na samom ulazu u Zadar. Bokanjarske kalete su se izvrsno uklopile u ovu priču oslikavajući život kakav je nekad bio dok je Zadar bio pod Italijom. Spot je snimio Leonardo Lisica Fox, ugledni Zadarski 'spotđija', filmaš i bivša desna ruka gos. Branka Lustiga. Asistent lighta i specijalnih efekata je Dragan Milčevski, također iz Studia Fox.

'U spotu smo se našli u ulogama baraba, rufiana, zadnje stoke pokvarene do srži. Filip je glumio dječaka Ivu Petrića, a naše dvije predivne Napolitanke su odglumile Tereza Vitali (mlada napolitanka) i Danijela Maričić (malo starija napolitanka). U spotu se pojavljuju i pas Pijetro i mačić Maca.' - opisuju svoje uloge i uloge gostiju u spotu članovi Sexymotherfuckersa.

Osnivači S.M.F.a, Ivo Petrić i Marin Mrva i ovog puta su nam početak ljeta začinili dalmatinskim štihom u kombinaciji s otočkim rockom uz, naravno neizostavni humor koji jednostavno dolazi u paketu s ovim bendom!

S.M.F. možete pratiti i na njihovom Facebooku

terapija // 04/07/2013

Share    

> njuz [last wanz]

cover: Zajedničko izdanje RDKPL i VITAUCT

Zajedničko izdanje RDKPL i VITAUCT

| 15/07/2025 | p.m. |

>> opširnije


cover: L1NEST, brazilski kradljivac zvuka

L1NEST, brazilski kradljivac zvuka

| 15/07/2025 | m.s. |

>> opširnije


cover: Rock ikone Skunk Anansie uz najveće hitove u Zagrebu 20.07.2025.

Rock ikone Skunk Anansie uz najveće hitove u Zagrebu 20.07.2025.

| 14/07/2025 | promo guy |

>> opširnije


cover: el_masmore

el_masmore "Import - Export" (ni)je glazba za kamiondžije

| 14/07/2025 | ivana |

>> opširnije


cover: UBURGRUND u nimalo prijatnoj epizodi

UBURGRUND u nimalo prijatnoj epizodi "Laxaraxia"

| 14/07/2025 | horvi |

>> opširnije



well hosted by plus.hr | web by plastikfantastik*