home > njuz > U pol'9 kod Sabe - Prihvaćam sve (singl)

kontakt | search |

U pol'9 kod Sabe - Prihvaćam sve (singl)

[ U pol'9 kod Sabe ]

U pol'9 kod Sabe

Zagrebački smart indie pop bend U pol'9 kod Sabe objavljuje prvi singl pod nazivom "Prihvaćam sve". Iako je pjesma već uvelike zaživjela na radio postajama tek sada doživljava i službeno izdanje.
Klavijaturistica benda Ana o pjesmi kaže: "Prihvaćam sve" nastala je iz stvarne patnje i stvarnog odlaska moje djevojke s nekim mutnim likom, ali ja sam tu bol pretočila u pjesmu znajući da prolazi sve i da će ta stvar jednoga dana završiti na Ceneru te da će biti potrebno snimiti i spot za istu."

Ana je bila u pravu jer je pjesma zavladala Cenerom Radija 101, a i spot stiže uskoro!



Bend čine vokalistica Martina, Ana na klavijaturama/harmonici, Sabina na basu, Olga na akustičnoj gitari, Marieta na saksofonu, Zrinka na bubnjevima i Goran na gitari.

Uvjerite se i sami da U pol'9 kod Sabe nisu samo vrijedni aktivisti već i odlični glazbenici. U pol'9 kod Sabe možete poslušati na prvoj večeri ovogodišnje Velike rock eksplozije #5, u utorak, 16.10.2012. u Sax!-u gdje će nastupiti uz Punčke i Ninu Romić.

Sve ostalo o bendu saznajte na njihovoj Facebook-stranici

terapija // 02/10/2012

Share    

> njuz [last wanz]

cover: Gustavo Stitch ima novi singl

Gustavo Stitch ima novi singl

| 22/01/2026 | promo girl |

>> opširnije


cover: PIPELINEEXPLOSION -

PIPELINEEXPLOSION - "CRISPR engineering"

| 22/01/2026 | p.m. |

>> opširnije


cover: Dallas Records i Let 3 promovirali nova izdanja

Dallas Records i Let 3 promovirali nova izdanja

| 21/01/2026 | pedja |

>> opširnije


cover: SHAUNTAY CAMARO -

SHAUNTAY CAMARO - "quando todos os cavalos saem para dançar"

| 21/01/2026 | ivana |

>> opširnije


cover: INMusic 2026 - Fat Dog premijerno u Hrvatskoj na INmusic festivalu #18!

INMusic 2026 - Fat Dog premijerno u Hrvatskoj na INmusic festivalu #18!

| 21/01/2026 | promo guy |

>> opširnije



well hosted by plus.hr | web by plastikfantastik*