home > njuz > Sziget festival 2005, update no.4

kontakt | search |

Sziget festival 2005, update no.4

Prvo da odmah najavim da je svoj nastup na Sziget festivalu potvrdio svima dobro poznat bend, Osječki Debeli Precjednik, koji će direktno iz studija doći na festival i nastupiti na Talentum stageu 16.8.2005. Organizator je dao vijest da je prodano duplo više ulaznica nego u isto vrijeme prošle godine.
Uz raspored koji ćemo vam predstaviti tu će još biti mnogo raznih umjetnika vezanih uz kazalište, ples, glumu, ulične performanse, sportskih događaja... više o njima možete naći na službenim stranicama festivala www.sziget.hu.

Evo i rasporeda:

Main Stage

10. August - Ska- P (E), Morcheeba (UK), Quimby, Sean Paul (JAM, USA)
11. August- Cecile & T.O.K. (Jamaica), Natalie Imbruglia (AUS), Anima Sound System, Underworld (UK)
12. August - The Wailers (JAM), The Brand New Heavies (UK), The Game (USA), Basement Jaxx (UK)
13. August - Les Tambours du Bronx (F), Mando Diao (S), Tankcsapda, Korn (USA)
14. August - Toy Dolls (UK), Juliette and the Licks (USA), Kispál és a Borz, Franz Ferdinand (UK)
15. August - Skinny Puppy (CAN), Roots Manuva (UK), Sziámi, Nick Cave & the Bad Seeds (AUS, UK)
16. August - Beatsteaks (D), The Hives (S), Sex Action, Good Charlotte (USA)

Pannon GSM World Music Stage

10. August - Watcha Clan (F), LB27 - Bob Marley Memorial Concert, Cheikha Rimitti (Algeria), Youssou N'Dour
11. August - Barbaro, DAAU (B), Enzo Avitabile & The Bottari (I), Baaba Maal (Senegal)
12. August - Neocekavany Dychanek (CZ), Ivo Papasov (BG), Les Hurlements d'Leo, Zap Mama (B)
13. August - Etnofon Zenei Társulás, Mahala Rai Banda (RO), Besh o droM, Oi Va Voi (UK)
14. August - Tarace Boulba (F), mucaMitsou, Tinariwen (Mali), Mory Kante (Guinea)
15. August - Csík Zenekar, Oysterband (UK), Woven Hand (USA), The Klezmatics with Joshua Nelson & Kathryn Farner (USA)
16. August - Tolhaje (PL), Parno Graszt, Buena Vista Social Club presents Guajiro Mirabal (Cuba), Khaled (Algeria)

djuice Party Arena

10. August - X- Press 2 (UK), Monkz, Pöli, Secta Sound System, DJ Felho
11. August - DJ Rush (USA), Speedy J (NL), DJ Agent (CZ), Budai, Jay Cortez
12. August - LTJ Bukem & MC Conrad (UK), Doc Scott & MC Justyce (UK), Bal, Sizenine, Negro vs Palotai
13. August - Luke Slater (UK), The Advent (UK), Electron- mike vs. Bernd Isaac (A), Newl, Igor Do'urden
14. August - Timo Maas (D), Chriss, Junkie & Hawky, Slam Jr
15. August - Tiga (CAN), The Hacker (F), Play Paul (F), Hot X, Coyote
16. August - Paul van Dyk (D), Kühl, Sterbinszky, Goodspeed

Wan2 Stage

10. August - Grimoon (I), Mantra Porno, Erik Sumo Band, Tetes Raides (F), Pál Utcai Fiúk, Sickratmen, Toy Division
11. August - C.F.F. e il Nomade Venerabile (I), Copycon feat. Irie Maffia, Matmatah (F), Rémember, The (Internatio- nal) Noise Conspiracy (S), Hollywoodoo, Karányi feat. E- Dawg, Virág, Funkatonk
12. August - Promises Promises! (D), Peet, Tereskova, Louise Attaque (F), Turbonegro (N), Amorf Ördögök, Dj Bootsie Quartet
13. August - Doublepunkt (A), Anselmo Crew, Marcel, Giant Robot (FIN), Resin Dogs (AUS), Zagar, Beat Dis
14. August - European Band (H- D- IRL- NL), Leukémia, Sun Workshop, The Hellacopters (S), Sportfreunde Stiller (D), ColorStar, Luna Amara (RO)
15. August - Macskana- drág, HétköznaPI CSAlódások, Pannonia Allstars Ska Orchestra, Wickeda (BG), Fishbone (USA), Alvin és a Mókusok, Honeyball
16. August - Sugar Pleasure (FIN), 30Y, Tanu Tuva, HidaJimbo (J), Dreadzone (UK), Korai Öröm

HammerWorld Stage

10. August - Nervekiller, Remorse, Casket Garden, Vale of Tears, Christian Epidemic, Obituary (USA), Moby Dick, Wall of Sleep, Neochrome
11. August - FürgeRókaLábak, Stress, Iron Maidnem, Lord, Akela, Accept (D), Kalapács, Beatrice, Cool Head Clanž
12. August - Bridge to Solace, Insane, Mantra, Cadaveres, Replika, The 69 Eyes (FIN), Superbutt, Blind Myself, Subscribe
13. August - Szeg, 6 Test, Depresszió, Green Division, Cyborn, De Facto, Sentenced (FIN), Junkies, Garden of Eden
14. August - Ramones Mánia, NO, Dirty Dance, Hard, Brainstorm (D), Saxon (UK), P. Box, Wisdom, Zorall
15. August - Watch My Dying, Tesstimony, Neck Sprain, Ámok, Dying Wish, Opeth (S), Black- Out, Sin of Kain, Road
16. August - Rómeó Vérzik, Cross Borns, Morpheus, Echo of Dalriada, Demonlord, Ignite (USA), Pokolgép, Auróra, Tuzmadár

Cinetrip Space Lab

10. August - Gaulamin (Tilos), Bosi (Love Alliance), Mango + Mc Busa + Sena (Gimmeshot), Malente (Unique / D)
11. August - Erik Sumo (Pulver), Grasshop (Breakbeat.hu), Negro (Deep), Peter Parker (Fingathing / UK), Suhaid + Vázsonyi (Bomb the Jazz), Waxman (Tilos)
12. August - Ilia DS (Supplement Facts / RU), marka, Sinko + Wamzer (Tilos), Killer Groove Formula (Lounge / D), Infra (Deck Attack), Cyborg Templar (Deck Attack)
13. August - FCB + Naga (Chi rec.), Chris Carter (TCR / UK), Marvin (TWR), Naga (Chi rec.), Fine Cut Bodies (Chi rec.), Chris Carter (TCR / UK)
14. August - Isu (Minimalheadz), Marvin (TWR), Jeff Richmond (USA), Grasshop (Breakbeat.hu), Amb (Chi rec.), Toob Live (Lo rec. / UK), Pedro (Tilos)
15. August - Negro (Deep), Suhaid (Bomb the Jazz), Mesterházy (Syrup), Anorganik Live feat. Szocs Gergo, Iain Taylor (Tribal Gathering), Toy Box Live
16. August - Ferenc Vaspoeri, NanD (Tilos), Erká (Nowsound), Cinetrip Allstars

Klubrádió Jazz Stage

10. August - Swing Ladies Hungary, Bende Zsolt Quartet, Dresch Quartet, Gary Willis-Szendofi Péter Band (USA-H), Kada Ad Libitum, Session
11. August - Csaba Deseo & Gyárfás Trio, Koszegi Quintet, Hárshegy Band, Krzysztof Scieranski Trio (PL), Collective feat. Krzysztof Scieranski (H-PL-D), Session
12. August - Romhányi Áron Trio, Bosambo, Eichinger Quartet, Winand-Gadó-Bacsó Trio, Pacheco (A), Session
13. August - Bolla Gábor Quartet, Brezó Quartet, Kaltenecker Trio, Balázs Elemér Group, Test Jazz Group, Session
14. August - Berki Tamás Band, Bacsó Kristóf Quartet, Dél-alföldi Saxophone Group, Szukalski Quartet (PL), Fodo, Session
15. August - Bohém Ragtime Jazz Band, Pleszkán Trio, Kaszás Péter - Nalanda, Grupa Palotai (F), New Cool Collective (NL), Session
16. August - Cool Men Quintet, Tóth Viktor Terzet, Binder-Borbély Duo, Makám, Le Biscuit, Session

Pannon GSM Retro Pop Tent

10. August - Beebor band, Haelo band, Piramix - Piramis memorial band, Wet T-shirt competitionl, Judith Szucs, Wednesday Night Fever - Dj Paplan
11. August - Polgárock band, Station band, Toto Tribute, Queen memorial band, Wet T-shirt competition, Tóni Solymos, Thursday Night Fever - Dj Paplan
12. August - Psychedelic Cowboy band, Ankou band, Gary Moore Jam Band, Pink Floyd - performed by Hit Rock, Wet T-shirt competition, György Korda & Klári Balázs, Friday Night Fever - Dj Paplan
13. August - tba, Virgin One band, Dust band, Partyzán band, Mr. Basary Group, Diszkó Express, Wet T-shirt competition, András Csonka, Saturday Night Fever - Dj Paplan
14. August - T35, The Skinny Bohemians, Stoned - Rolling Stones show, Inka-H - U2 show, Wet T-shirt competition, Laszlo Komar and The Yellow Cab, Sunday Night Fever- Dj Paplan
15. August - Pallag Rock Band, The Cult memorial band, Guns'n Roses tribute band, Wet T-shirt competition, Hangover (Szasza, Hangya, Barbaro, BoBa, Weisz Kicsi), Monday Night Fever - Dj Paplan
16. August - Flop! Band, Jim Morrison Memorial Band, Janis Joplin memorial band (Ildikó Keresztes, Zsuzsa Garda, Orsi Rónai), Wet T-shirt competition, János Koós, Sziget close up - Dj Paplan

Siemens Stage

10. August - Animal Cannibals & Guests, Ganxsta Zolee és a Kartel, Perfect Name
11. August - Neo, Balkan Fanatik, Titusz & the Carbonfools
12. August - Megasztár Live, Kimnowak, United
13. August - Emil.RuleZ!, Hiperkarma, Eleven Hold
14. August - Heaven Street Seven, Jamie Winchester & Hrutka Róbert, Varga Zsuzsa
15. August - KFT, Somló Tamás, Venus
16. August - Zanzibar, Nyers, Kowalsky meg a Vega

Green Yard

10. August - Sajt, Mind The Gap, Velvet Stab, OneHeadedMan, Stereochrist
11. August - Rizsa, Skambulance, Tizenhét, Ska-Hecc, PASO
12. August - Folkfree, Derkovbois, Liberal Youth, Embers, Social Free Face
13. August - Tes (NL), Hold x True, The Snobs, Semmi Komoly, KA Antisocial Project
14. August - Meteorfolk, Human Error, Böiler, Wiener Sanger, Slice and Dice, Bandanas
15. August - The Taktika, Spadeful of Dust, Zero Tolerance, Penalty Kick, Blood is Fire, Fallen Into Ashes
16. August - Új Látásmód Fúzió, Malediction, B.TON (Punk, Arad - RO), Csók és Könny, Narco Polo

Bahia Stage

10. August - Csá, Misi, Nemtom, Moog, Tundravoice, Ez a Divat, ef. Zámbó Happy Dead Band, Kampec Dolores, Prozac+ (I), Nonsense vs. Roof Top Rollers
11. August - Fred Astral, Jeffo, Csókolom, Jazzékiel, V.I.NY.O., Persona Non Grata, Másfél, Noiz Orchestra (RU)
Related links:, Almamegretta (I)
12. August - Testi Egyenleg Ska Kollektíva, Soup Shop, Gravefruit, Boogie Mamma, Karabély, Malacka és a Tahó, Balaton, Kunamaka (F), Korog
13. August - Józanészek, Bankrupt, Insipid, Ludditák, Gregor Samsa (CZ), Brains, Pop Ivan, Robotobibok (PL), Trottel Stereodream Experience
14. August - Bla, Sonicdollz, Slag, Mygodness, Nulladik Változat, Doog (F), Úzgin Uver, Brain of Morbius (UK), Napra
15. August - Falcongate, The Ministers, Maozeitung, Hippikiller, Kensington Road (D), The Bite (PL, H, UK, MG), Egy Kiss Erzsi Zene, Vidámpark, Flash
16. August - Vadeper, Lada, EZ Basic, Ambersmith, Kelet-Nyugat, Marko Brecelj (SLO), Tudósok, Ági és a Fiúk, Sziámi

Cökxpôn Ambient Tent

10. August - Set up, DJ Jácint "sagittarius", Captain Chaos, Váradi Gábor Slow, Vera and the Anarchitechts: Impro Store, Pozvakowski, Vimana Driverz, Fluidelectronics - cimsynth concert + Lotusfusion VJ-set, DJ Yntro (Tilos)
11. August - North Pole DJs - Wamzer, Kalt, Sinko, Dj Garbo - party.[origo].hu / OchoAfterNoon, Set up, Open Jam Session, Life in Mars, Abuse (SK), caracasUnderpop (YV), Eatme!, Kalumet, DJ Oleg: Alfa Radio
12. August - Vono Box DJs aka Nafta & Suefo: Chill, DJ Mesterházy (Syrup), Set up, Open Jam Session, Woabbit: Clarissa/Simone, Tuvanoid, Punjab Kebab House, Pupilla projekt, Honey Island, DJ Naga
13. August - DJ Moosz (NL), DJ Mars, Set up, Open Jam Session, Mars: turntables, Márkos: cello - koncert, Goddess Dance: Belly dancing performance by Amira and Banat Umm al-Ard oriental dancegroup, Tigrics, Cserepes: Midnight-Express, Nikolai Ivanov OM-multiinstrumental solo performance (BG), DJ Palotai - Dubapest
14. August - DJ Kaszi and DJ Era: The Magic Carpet, DJ Azaki and others from the program 'Tea at 5', Set up, Open Jam Session, Idealisten: Skeletondancehouse, Trottel Stereodream Workshop - concert, Dirac Delta: Hellraiser Projectl, mindMap (SK), Space Monkeez feat. Aradi Katta fashion show, T. Bali and the ION, dj Crimson & Chrom (ikz)
15. August - dj XRC & Dizzy, DJ Mesterházy (Syrup), Set up, Open Jam Session, Cserepes: Trance-lét, Navrang, Ethnica Music Project (RU), Korai Quartett, Krisztián Gergye, Disham (BG), DJ El
16. August - Dj Kibortz and Garpo, dj Crimson & Chrom (ikz), Set up, Open Jam Session, Zum live act (Ro), Caballo (E): La noche fantástica, Chillum Trio, TaTu Sound System, dj Gaulamin, Áfonya & Super H: Rasztamuhelys Dubbackup Twenty-O-Five

Pesti Est Stage

10. August - Tai Chi, RitmusDepo, Wind Music: Road Six Sax, Hades Nüx, Zamat, Mind1, Marlboro Man, Galapagos, Timur Lenk, Satöbbi
11. August - Thai chi, RitmusDepo, Wind Music: SoulBlaster, Szépülo Városközpont, Julia (A), Pluto, Hétrét, Doors Memorial Band, Energomat, Frank Zappa Memorial Band
12. August - Thai chi, RitmusDepo, Wind Music: Plastic Septet, comethebe, Szaki.hu, Danny Endei & Yael Meyer, Sun City, Fish!, egyszercsak, Heveny Szívlebeny
13. August - Thai chi, RitmusDepó, Wind Music: Sumo Light feat. Brezo, Happy Blues Day, Deep Insight, SzegényAnyámHaLátna, Milk, Easy Life Natural, Soma, LMT
14. August - Thai chi, RitmusDepo, Wind Music: Kada, Pozitív, P.O.T., Supersonic, Kozma Orsi, Pop Art Market, Váczi Eszter & a Szörp, D-Phunk
15. August - Tai chi, RitmusDepo, Wind Music: Future Café, The Jacks, VL 45, Alvilági Mókusok, European Mantra, ABCD, Guilty Parties, Faith No More Tribute
16. August - Tai chi, RitmusDepo, Wind Music: Road Six Sax with Cat Horns, Ülloi Úti Fuck, MZ/X, The Idoru, Porno 69, Peca, Frenk, A Kutya Vacsorája

Talentum Stage

10. August - Effeta, Isten Háta Mögött, The Trousers, SkaFunderz, Yellow Spots
11. August - Nobles, Gedeon, Az Orr, DRCL, COPPORN
12. August - Esclin Syndo, Belgium, Diapositive, Norbert Kristóf, Pie ON Ear
13. August - Vera Lynn, The Edge, Kaukázus, Playback, Sammy Sosa
14. August - Chaos Cross, Lady Picture Show, At once Hero, Frogshow, HTC pro.
15. August - WYE, Roncs, Dilemma, Inner Din, Gloaming
16. August - Tirpunk, Punk-tum, Fat Prezident, The Dethroners, Everflash

Blues Stage

10. August - Ferenczi György & Raczka Jam - CsárdaFunk, Braindogs - Tom Waits Songs
11. August - Big Daddy Wilson & Mississippi Grave Diggers and the Super Group (USA, D, H), Mystery Gang, Odett Goes to Island
12. August - Blues Brothers Show, Full PlayBack, "Charlie" Karel Slavík Band (CZ) - Highway 61
13. August - Palermo Boogie Gang, Pribojszki Mátyás Band, Katona Tamás és a Blues Power - Stevie Ray Vaughan Memorial Concert
14. August - Török Ádám és a Mini, Lord Bishop Rocks (The Kings of Sex Rock) (USA), Sonia & Hard Pushin Papas (Peru, H)
15. August - Sharrie Williams & the Wiseguys (USA), Lead Zeppelin, Felkai Jam
16. August - Deák Bill Blues Band, Sonia & the Rover Band (Peru, H), Coda

Roma Tent

10. August - De Coup (NL) / Téka, Romano Drom, Rajkó Band, Loyko (RU), Téka
11. August - Fandango, Elsa Valle és Rumba Caliente, Jose Andrés Cortés y "la Chicuela" (E), Kaloomé (F), Szilvási Gipsy Folk Band
12. August - Cilagos (CZ), Vodku v Glotku, Palya Bea, Thierry "Titi" Robin Quartett & Gulabi Sapera(F, IND), Berkó
13. August - Nomada, Cabaret Medrano, Paulus Schäfer Gipsy Band (NL), Karandila (BG), Mahala Rai Banda (RO)
14. August - Kék Láng, Fatima Spar und die Freedom Fries (A), Paniks (SCG, Iagalo (RO), Roma Fest (RO)
15. August - Zerkula János és Ábrahám Judit (RO-H), Váradi Roma Café, Casino Gitano (D), Slonovski Bal (F), Klezmer R
16. August - Técsoi Band (UKR), Kokavakere Lavutara (SK), Pitzikato Brass Band (MA), Martin Lubenov (BG), Besh o droM

kichmar // 23/07/2005

Share    

> njuz [last wanz]

cover: NOVA IZDANJA: Fluid Underground, (The) Lesser Man, Reper iz sobe, Prljavi Romeo, Lika Kolorado, She Loves Pablo, Kensington Lima, Nemanja, Quasarborn.

NOVA IZDANJA: Fluid Underground, (The) Lesser Man, Reper iz sobe, Prljavi Romeo, Lika Kolorado, She Loves Pablo, Kensington Lima, Nemanja, Quasarborn.

| 28/01/2020 | promo guy |

>> opširnije


cover: POHODA FESTIVAL Novosti pt.02

POHODA FESTIVAL Novosti pt.02

| 24/01/2020 | pedja |

>> opširnije


cover:

"Proklet bio rock 'n' roll" - knjiga o Baraki i kutinskoj sceni.

| 21/01/2020 | promo guy |

>> opširnije


cover: Rasprodane sve early bird ulaznice za Suffocation, objavljene dvije nove predgrupe!

Rasprodane sve early bird ulaznice za Suffocation, objavljene dvije nove predgrupe!

| 21/01/2020 | promo guy |

>> opširnije


cover: Valhalla Festival 2020 objavio prve izvođače!

Valhalla Festival 2020 objavio prve izvođače!

| 21/01/2020 | promo girl |

>> opširnije



well hosted by plus.hr | web by plastikfantastik*