TITO & TARANTULA @ ŠTUK, Maribor (SLO), 20/10/2010
Tito & Tarantula su meksičko-američki bend koji upravo ove godine slavi svoju punoljetnost - između ostalom i turnejom kojom ponovno dolaze u naše krajeve!
TITO & TARANTULA
Najpoznatiji su vjerojatno po suradnji sa režiserom Robertom Rodrigezom na filmovima "Desperado" (u kojem je Tito Larriva, alfa i omega benda, imao i manju ali značajnu ulogu) te "Od sumraka do zore" (u kojem se i sam band pojavljuje na bini "Titty twister" kluba dok svoje bokove, uz njihovu glazbu, vrti Salma Hayek. sa zmijom.), iako sam Tito Larriva iza sebe ima i više soundtrackova (ali bome i filmskih uloga). Specifičan zvuk koji njeguju je negdje na razmeđi rocka i meksičkog melosa - putovanje u rodrigezovsko-tarantinovskom stilu u srce meksičke pustinje!
Dan prije koncerta u zagrebačkom Boogaloo klubu, Tito & ekipa će vjerujemo dobrano zagrijati mariborski studentski klub ŠTUK svojim specifičnim rockerskim zvukom i ludim nastupom uživo. Obzirom da su na našim prostorim svirali već nekoliko puta, ovdje već imaju fanovsku koncertnu publiku koja oduševljeno priča o njihovim nastupima, a svima onima koji uživo još nisu doživjeli nastup trenutne četvorke u sastavu Alfredo Ortiz, Steven Medina Hufsteter, Tito Larriva & Caroline Rippy, ovo je sjajna prilika da nadoknade propušteno!
Ulaznice za mariborski koncert u predprodaji stanu 14 EUR (đaci i studenti ih mogu dobiti po 8), a na dan koncerta 18 EUR.
14/03/2025 | zg, močvara zagreb death fest:
-----------------
sedimentum death metal (can)
grave infestation (can)
metuzalem (zg)
gutswamp (zg)
expirium (kc)
in dakhma death metal (zg)