home > njuz > Odgađa se Zagreb Beer Fest

kontakt | search |

Odgađa se Zagreb Beer Fest

Zbog najavljenih nepovoljnih vremenskih uvjeta ovog vikenda, odgađa se Zagreb Beer Fest. Najveći zagrebački open-air festival trebao se održati od 18. do 21. svibnja u Parku dr. Franje Tuđmana, no odgađa se za novi termin - od 1. do 4. lipnja, dok lokacija ostaje ista.

S istaknutim koncertnim programom i bogatom ponudom više od 180 vrsta piva iz asortimana inudstrijskih i craft pivovara, Zagreb Beer Fest se oblikovao u jedno od najomiljenijih i najiščekivanijih proljetnih događanja u Zagrebu i okolici, koje središte grada pretvara u omiljenu destinaciju svih ljubitelja spoja vrhunske glazbe, pivskog osvježenja i druženja na otvorenom.

Kako je i službeno potvrđeno, zbog loših vremenskih uvjeta u planiranom tjednu održavanja, ovogodišnje izdanje festivala se odgađa za termin od 1. do 4. lipnja, a svi detalji o nastupima izvođača i koncertni program bit će objavljeni u narednim danima, na službenim Facebook i Instagram stranicama festivala.

promo guy // 15/05/2023

Share    

> njuz [last wanz]

cover: GULDUR u novoj epizodi

GULDUR u novoj epizodi "Faint Ray of a Dying Sun"

| 16/02/2025 | mr x. |

>> opširnije


cover: Saisho, francuski glazbenik s novim albumom

Saisho, francuski glazbenik s novim albumom

| 15/02/2025 | promo girl |

>> opširnije


cover: IMPERIAL NEEDLES no. 12

IMPERIAL NEEDLES no. 12

| 15/02/2025 | m.p. |

>> opširnije


cover: CASIO DEATH CVLT - album

CASIO DEATH CVLT - album "Cell"

| 14/02/2025 | promo girl |

>> opširnije


cover:

"Psychiatric Blues" DEAD BY HANGING, kreatori Deep Disturb Free Stylea.

| 13/02/2025 | promo guy |

>> opširnije



well hosted by plus.hr | web by plastikfantastik*