home > njuz > ROLIN HUMES + BEBE NA VOLE @ Sax, Zg, 02/04/2016

kontakt | search |

ROLIN HUMES + BEBE NA VOLE @ Sax, Zg, 02/04/2016

Poseban gost slavljeničkog koncerta Rolin Humesa ove subote u Saxu kojim će obilježiti pet godina postojanja benda bit će Bebe Na Vole. Pravim imenom Adam Semijalac, posebno je skrenuo pažnju na sebe hvaljenim albumom "Time of Great Depression" kojeg su mnogi proglasili jednim od najboljih glazbenih ostvarenja u 2015. godina. Cijena karte je 20 kuna i moći će se kupiti isključivo na ulazu u Sax na dan koncerta.
[  ]

Rolin Humes su pop/rock/blues četvorka koja je izdala dva hvaljena albuma i svirala po mnogim europskim državama poput Njemačke, Slovačke, Rumunjske, Srbije, Austrije itd., a posebno treba istaknuti američku turneju i nastup na International Blues Challengeu u Memphisu. Također su osvojili ukupno 8 nagrada na raznim natjecanjima i festivalima. U prošloj godini izdali su već spomenuti drugi album koji se po izboru Večernjeg lista našao na godišnjoj listi top 5 najboljih alternativnih albuma u Hrvatskoj. U prošloj godini također odsvirali preko 60 koncerata što je bend neizbježno učinilo i izuzetnom uigranom live atrakcijom u što se možete uvjeriti u subotu, 2. travnja, u Saxu! Više informacija o bendu možete pronaći na linkovima:
Facebook: https://www.facebook.com/rolinhumes
Youtube: https://www.youtube.com/rolinhumes
Web: http://www.rolinhumesvcf.com/

BEBÈ NA VOLÈ, odnosno Adam Semijalec, je glazbenik, skladatelj i izvođač koji živi i radi u Zagrebu.. Autor, izvođač i osnivač OOUR-a. Kao glazbeni suradnik i skladatelj surađuje i s drugim hrvatskim koreografima i kazališnim grupama. Kao Bebè na Volè, izvodi one-man-band blues koncerte po hrvatskim i inozemnim klubovima i festivalima, te izdaje autorske albume za nezavisni label EGOBOO.bits. Osnivač i član benda Gloft. Snimao, nastupao i surađivao je s brojnim hrvatskim glazbenicima. Dobitnik je nagrade Status Hrvatske glazbene unije.
Facebook: https://www.facebook.com/Bebe-Na-Vole-221795027890386/
Bandcamp: https://bebenavole.bandcamp.com/

Fb event: https://www.facebook.com/events/188356754869012/

promo girl // 01/04/2016

Share    

> njuz [last wanz]

cover: THE OWL

THE OWL "Am I?"

| 20/08/2025 | s.k. |

>> opširnije


cover: ANTI MEDIA FOUNDATION

ANTI MEDIA FOUNDATION "Travellin' Light Vol. 1"

| 20/08/2025 | p.m. |

>> opširnije


cover: Hardcore bend Staticø iz Beograda objavljuje debi album

Hardcore bend Staticø iz Beograda objavljuje debi album "Absurdity of the World"

| 19/08/2025 | terapija |

>> opširnije


cover: SWAMP DONKEY u čudnovatoj trgovini

SWAMP DONKEY u čudnovatoj trgovini

| 19/08/2025 | marko |

>> opširnije


cover: GYPSY, reizdanje

GYPSY, reizdanje "A Sort of Rupture (Vol. 3)" snimljeno negdje još 1980-ih

| 19/08/2025 | m.p. |

>> opširnije



well hosted by plus.hr | web by plastikfantastik*