home > njuz > Otvaranje KAVEZA

kontakt | search |

Otvaranje KAVEZA

Tik do ulaza u Vintage Industrial Bar, u dvorištu Savske 160, u petak 29. siječnja s početkom u 19 sati otključat će se vrata Kaveza - mjesta namijenjenog zabavi, glazbi, umjetnosti i ostalim svijetlim društvenim aktivnostima u gradu Zagrebu.

Unutrašnjost prostora, u skladu s nazivom kluba, oslikao je Miron Milić - akademski slikar, grafičar, ilustrator i street artist, koji se u posljednjih nekoliko godina svojim osebujnim, originalnim i genijalnim radovima nametnuo u jedno od najvažnijih imena domaće (street) art scene.

Miron Milić ujedno će biti i prvi umjetnik koji će u prostoru KAVEZA održati izložbu. Osim svojih radova, on će nam predstaviti i glazbu koju sluša i koja ga inspirira - Miron pušta glazbu.
Ova izložba i slušaonica Mirona Milića dogodit će se u utorak 2. veljače s početkom u 19 sati.

Vizualni identitet Kaveza osmislio je dizajnerski studio KunaZlatica koji je između ostalog 'optužen' i za jedinstven i prepoznatljiv vizual jednog od najpopularnijih rock klubova u Zagrebu, Vintage Industriala.
[  ]

Za kreiranje programa koji će se gotovo na svakodnevnoj bazi odvijati unutar Kaveza u period od 10:00 h do 23:00 h - buvljaci, kvizovi, promocije, video projekcije, koncerti, slušaonice - zaslužan će biti Branko Radovančević, frontmen benda B and the Bops.

Osim što će nuditi kvalitetan glazbeno-vizualni program, Kavez je zamišljen kao svratište s ugodnom atmosferom u kojem će se uvijek, na miru, uz dobru, kvalitetnu novu i staru glazbu moći popiti kava, đus ili piva po vrlo pristupačnim cijenama. U toplijim danima, ispred Kaveza bit će otvorena prostrana terasa na kojoj će se, također, odvijati dio programa.

Na otvorenju kluba svirat će grupa Mojo Stuff, a prvi DJ koji će pokrenuti muziku u Kavezu bit će DJ Gogo.

OTKLJUČAVANJE Kaveza zakazano je za petak 29.1. u 19 sati i pozvana je sva ekipa željna novih prostora i starih zabava.

Lajkajte Facebook stranicu Kaveza i pratite raspored događanja.

promo girl // 28/01/2016

Share    

> njuz [last wanz]

cover: Nowa izdanja - Milovan, Let 3, DREDDUP, Porto Morto, Svibanj Vol2

Nowa izdanja - Milovan, Let 3, DREDDUP, Porto Morto, Svibanj Vol2

| 01/07/2026 | terapija |

>> opširnije


cover: Moby rasprodan

Moby rasprodan

| 29/06/2026 | promo girl |

>> opširnije


cover: Povratak Faith No More

Povratak Faith No More

| 26/06/2026 | promo girl |

>> opširnije


cover: Novi album Musea

Novi album Musea

| 25/06/2026 | promo girl |

>> opširnije


cover: Brandon Flowers iz Killersa najavljuje solo album

Brandon Flowers iz Killersa najavljuje solo album

| 25/06/2026 | promo girl |

>> opširnije



well hosted by plus.hr | web by plastikfantastik*