home > najawa > MOSH TI TO! - ThroaTTwisteR, Reach AD, Evolted, Survived by Nothing @ AKC Attack, Zagreb, 26/05/2023

kontakt | search |

MOSH TI TO! - ThroaTTwisteR, Reach AD, Evolted, Survived by Nothing @ AKC Attack, Zagreb, 26/05/2023

Kreće ljeto pa ajmo da malo razgibamo tjelesa razbacivanjem u prvim redovima, i na prvim redovima, i na stageu, i po ljudima, i s ljudima, i tako cijelu večer.

U goste nam dolaze nova i stara imena, ali sa većinom poznatim licima koji su se kroz godine povlačila kroz svakakve bendove.
[  ]

THROATTWISTER (Groove metal/ hardcore, Zagreb)
www.youtube.com/watch?v=iOczb3dWOuE

Dobro poznata mašinerija. Akrobatski hardkor. Klimanje glavnom nije dovoljno nego zahtjeva izvijanje iz kukova dok se čelom mlati do poda.

REACH AD (hardcore, Lendava/Varaždin/Brežice/MurskaSobota)
www.youtube.com/watch?v=SPs7baEno3A

Jedna od najtvrđih pojava sa ovih prostora potencijalno u najjačoj postavi do sad. Nedavno su se vratili sa turneje sa Risk It i Combus i rade na novim stvarima, a u pauzama donose malo zakucavanja do zagrebačkih rupa.
Lets open up this pit i two step ne ginu.

EVOLTED (metal/metalcore, Zagreb)
www.youtube.com/watch?v=7taO4FDlxtY

Nove nade koje već naveliko nižu koncerte gdi god stignu. Jedini koji ubacuju i nešto clean vokala, al nije bed jer sve ostalo podupire tvrdoću večeri. Nove stvari su isto u dolasku, ali i stara je još aktualna.

SURVIVED BY NOTHING (Hardcore/metalcore, Nova Gradiška/Čakovec/Varaždin/Zagreb)
www.youtube.com/watch?v=U0EFlCWING0

Legenda kaže da su rasprodali već par edicija mercha, a nisu još svirali live. E pa evo prvog ukazanja ovih mladića koji iza sebe imaju dva izdanja i napokon su okupili puni line up.

FACEBOOK EVENT:
https://www.facebook.com/events/202217079333839

promo girl // 24/05/2023

Share    

> najawa [last wanz]

cover: Altın Gün + Saagara + Moving as a Giant @ Druga Godba, Kino Šiška, Ljubljana 29/05/2025

Altın Gün + Saagara + Moving as a Giant @ Druga Godba, Kino Šiška, Ljubljana 29/05/2025

| 19/05/2025 | promo guy |

>> opširnije


cover: Impronedjeljak: HYPERSURFACE - DREW WESELY, ANDRIA NICODEMOU i VASCO TRILLA + APEIRON @ Šator CirkoБalkana (iza kluba Močvara), 27/05/2025

Impronedjeljak: HYPERSURFACE - DREW WESELY, ANDRIA NICODEMOU i VASCO TRILLA + APEIRON @ Šator CirkoБalkana (iza kluba Močvara), 27/05/2025

| 19/05/2025 | promo guy |

>> opširnije


cover: Margaritas Podridas i Monde UFO @ Močvara, Zagreb, 19/05/2025

Margaritas Podridas i Monde UFO @ Močvara, Zagreb, 19/05/2025

| 16/05/2025 | promo guy |

>> opširnije


cover: The Lemonheads @ Vintage Industrial Bar, Zagreb, 16/09/2025

The Lemonheads @ Vintage Industrial Bar, Zagreb, 16/09/2025

| 15/05/2025 | promo guy |

>> opširnije


cover: VELI JOŽE, 17/05/2025, Glazbena kuća (Velesajam), Zagreb

VELI JOŽE, 17/05/2025, Glazbena kuća (Velesajam), Zagreb

| 15/05/2025 | terapija |

>> opširnije


> chek us aut!
> rilejted? [@ terapija.net]
> najawe [blitz]

>> sve blitz najawe

> last [10] @ terapija.net

well hosted by plus.hr | web by plastikfantastik*