home > najawa > Good Vibrations - Luka Belani, Jeboton Ansambl, Denis Katanec, Phaneron @ Vintage Industrial Bar, Zagreb, 18/02/2015

kontakt | search |

Good Vibrations - Luka Belani, Jeboton Ansambl, Denis Katanec, Phaneron @ Vintage Industrial Bar, Zagreb, 18/02/2015

Preko 60 izdanja bilo je potrebno da na red je dođe i prvi "ištekani" Good Vibrations. U srijedu će u Vintageu nastupiti Luka Belani, Jeboton Ansambl, Denis Katanec, te za ovu priliku akustični bend Phaneron. Za DJ pultom će se ovom prigodom Kneži pridružiti Lovely Quinces.

LUKA BELANI, Križevčanin s adresom u Zagrebu, iza sebe ima dva albuma koja su prošla vrlo zapaženo kako kod publike tako i kod kritičara, a nedavno je počeo raditi na svom trećem albumu za kojeg tvrdi da će biti nešto drugačijeg izričaja. Odradio je nekoliko turneja po Europi, a valja istaknuti i nastup na main stageu INmusic festivala. Nakon otvaranja 2. sezone Good Vibrationsa u pratnji benda zajedno sa She Loves Pablom, ovog puta Luka će svoj materijal predstaviti u opuštenijoj solo varijanti.

JEBOTON je kolektiv bendova: Porto Morto, Spremište, Druker, Antidepresiv, Hren, Lobotomija, a Jeboton ansambl funkcionira kao off projekt sastavljen od njihovih članova. I dok u svojim matičnim bendovima sviraju u manjim brojevima, Jeboton ansambl broji dvanaestak članova - ovisno o izvedbi, fakultetskim obvezama i raspoloženju glazbenika. Za sebe kažu kako su kolektiv uličnih muzičara i zgubidana koji sviraju akustične obrade već gore nabrojenih bendova, u jako pjevanom, lijepom i veselom aranžmanu.

DENIS KATANEC je zagrebački kantautor i pokretačka snaga bendova Felon i Denis Katanec Okanagan LTD. Iza sebe ima album "Jasno, nečujno, a suviše glasno" (Felon), dva eksperimentalna albuma napisana i snimljena u 24 sata "Sveska bijednih I" i "Sveska bijednih II", te aktualno izdanje u vidu EP-a "Sve moje Laurie" s bendom DK Okanagan LTD. U Vintageu nastupa prvi put i to također u solo varijanti.

PHANERON je akustično-elektronički soul pop/rock bend, koji je nastao krajem 2013. g. kao akustični projekt dvojice prijatelja, Nikole Lugovica (akust. gitara, bass ; ex bend Kanis Mater) i Stefana Nožice (vokal ; bend Penny Lane), koji su nakon par mjeseci probi i sviranja napravili dovoljno materijala za prvi EP "MEMORIES" (možete ga pronaći na FB str.), te su ubrzo nakon toga popunili zvuk benda pomoću svojih prijatelja, današnjih članova: Lucija Sun (vokal, back-vokal), Dino Lujo (elek. gitara), Andrej Tacigin (kahon) i Igor Veber (harmonika). Trenutno su u daljnjem procesu razvijanja zvuka kroz različite glazbene žanrove i elemente, a isto tako rade na novim materijalima.

Nakon koncertnog dijela (a i prije njega te između bendova) glazbu pušta DJ Kneža, ovaj put uz asistenciju svima nam dobro znane Dunje Ercegović aka Lovely Quinces u ulozi gosta DJ-a. Upad je 20 kn, a početak u 20:30h. Vidimo se!

promo guy // 15/02/2015

Share    

> najawa [last wanz]

cover: Vežite poyyase i poyyačajte do kraja: IDEM objavio debut album

Vežite poyyase i poyyačajte do kraja: IDEM objavio debut album

| 31/05/2023 | promo guy |

>> opširnije


cover: SBÄM Fest 5 @ Pichlinger See, Linz, Austria, 03-04/06/2023

SBÄM Fest 5 @ Pichlinger See, Linz, Austria, 03-04/06/2023

| 28/05/2023 | promo girl |

>> opširnije


cover: Sedmi Porto Etno festival, 01-03/06/2023, prostor Exportdrva, Rijeka

Sedmi Porto Etno festival, 01-03/06/2023, prostor Exportdrva, Rijeka

| 26/05/2023 | promo girl |

>> opširnije


cover: Krešo i kisele kiše, Home Conflict, Urban Instinct, Frayn @ Stara škola, Novi MArof, 27/05/2023

Krešo i kisele kiše, Home Conflict, Urban Instinct, Frayn @ Stara škola, Novi MArof, 27/05/2023

| 25/05/2023 | fichonm |

>> opširnije


cover: Snimi (n)ovo: FYU + JABADERA + POKLE + COLOSTRUM, 03/06/2023, Hard Place, Zagreb

Snimi (n)ovo: FYU + JABADERA + POKLE + COLOSTRUM, 03/06/2023, Hard Place, Zagreb

| 25/05/2023 | promo guy |

>> opširnije


> chek us aut!
> linkz
> rilejted? [@ terapija.net]
> najawe [blitz]
  • 01/06/2023 > 03/06/2023 | zg, trg francuske revolucije
    zagreb beer fest
  • 03/06/2023 | zg, močvara
    3. tdkm festival
    ------------------
    live: tibor / gir / zimski
    khan / jantar / scriptor
    noti limun / burky / avangarda / bolest
    kampanari / shelter team / vano / shegspir
    dj: djbz / noki nole / mr.dirty hairy
    groove playaz / shporky / flowdeep
    art: streetwear / fashion-
    ycp / zbidro / codbendi
    underground horror / 42block
    sl4vuj / accidental trip / nightofsin
  • 03/06/2023 | zg, hard place
    snimi (n)ovo 2:
    -----------------
    jabadera (zg)
    fyu (bj)
    pokle (zg)
    colostrum (zg)
    >> najawa @ terapija.net
  • 05/06/2023 | zg, močvara
    synth-pop
    -----------
    gents (dk)
  • 06/06/2023 | zg, močvara
    new wave/synth-pop/post-punk
    --------------------
    fatamorgana (e)
    tti-21 (zg)

>> sve blitz najawe

> last [10] @ terapija.net

well hosted by plus.hr | web by plastikfantastik*